Vorige week is CCG gestart met de bouw van een nieuw laboratorium en een nieuwe cleanroomfaciliteit voor Xeltis op de High Tech Campus Eindhoven.
Binnen dit project realiseren zij een laboratorium- en cleanroomruimte, een personensluis, een opslag- en magazijnruimte en een technische ruimte. Een mooie uitdaging waarbij kwaliteit, precisie en samenwerking centraal staan.
Xeltis is een innovatief medtechbedrijf dat werkt aan nieuwe oplossingen voor de behandeling van hart- en vaatziekten. De technologie van Xeltis stimuleert het lichaam om zelf nieuw weefsel aan te maken, met als doel patiƫnten wereldwijd duurzame en toekomstbestendige behandelingen te bieden.
Trots dat CCG kan bijdragen aan een omgeving waarin baanbrekend onderzoek en innovatie mogelijk worden gemaakt. Projecten als deze laten zien hoe techniek en gezondheidszorg elkaar kunnen versterken.


